הַסִּיפּוּר שֶׁלָּנוּ

היי, נעים להכיר!

אני רעות, יוזמת ומפתחת התוכן של "דע בקופסה". לפעמים אני חושבת שיש לי את העבודה הכי טובה בעולם. הרעיון לפתח קופסאות מדע נולד עם השאלות של הילדים שלי והרצון שלי להגיש להם מדע אחר -  לא רק רשימות וגרפים אפורים אלא גם סקרנות מתפרצת והרבה צבע.

הקופסאות שלנו הן יצירה משותפת של אנשי חינוך, מדע ועיצוב. מדע חשוב לנו, כייף חשוב לנו ומעל הכל - הסקרנות של הילדים חשובה לנו.

הראשון להצטרף לצוות היה צבי עצמון, העורך המדעי של "גלילאו צעיר". היה לשנינו ברור שחשוב לנו שהילדים יכירו את החוקרים הגדולים, ישאלו את אותן שאלות שהם שאלו וישמעו את הדרך שהביאה אותם לתגלית ולא רק את השורה התחתונה. ביחד זיקקו את הידע הדרוש ווידאנו שהרקע המדעי מדויק ומותאם.

שנייה הצטרפה אלינו טלי גלעד - המעצבת הגרפית והמאיירת המוכשרת שלנו. שהביאה איתה המון צבע, כוכבים קופצים ונצנצים (ואו, כמה נצנצים). לפעמים אנחנו קוראים לטלי "א. ואו!" בגלל שהיא האחראית על קריאות ההתפעלות מכמה הכל יפה כשפותחים את הקופסה.

ליאור רוקח היא מעצבת תעשייתית מחוננת (באמת!). היא הגיעה מעולם משחקי הילדים והשתלבה בדיוק-בדיוק, ליאור הצליחה לתרגם את הקופסאות שלנו מיצירה למוצר. בלי לאבד את הקסם שלהן.

בכל קופסה אנחנו חוברים למדענים ויועצים מומחים בתחומם וחושבים יחד על רעיונות חדשים (לפעמים משוגעים) איך להדגים ולאפשר לילדים להתנסות בגילויים. 

 ויש לנו גם מחלקה סודית! מספר ממש קטן של משפחות שמקבלות גירסת בטא של  הקופסאות שלנו לפני כולם ומספרות לנו איך היה.

מאז גדלנו וצמחנו, אנשי צוות נוספים הצטרפו אלינו ואנחנו כל הזמן לומדים.

מחכים לכם בקופסאות!

הישארו סקרנים! 

צוות דע בקופסה